O nas

Aniołowy sklep rozpoczął swoją działalność w 1999 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy i zapewnialiśmy naszym Klientom bogatą gamę wszelkiego rodzaju figurek aniołów, głównie: ceramicznych, szklanych, drewnianych, metalowych, witrażowych, tekstylnych, wykonanych z gipsu uszlachetnionego, poliresingu i masy solnej, a także akcesoria i inne nietypowe wykonania aniołków, np. w postaci: obrazów, kubków, magnesików, breloczków, skarbonek, zawieszek itp.

Nasz asortyment stale wzbogacamy o nowe wzory i kategorie oferowanych aniołków, wykonywanych zazwyczaj własnoręcznie przez wybitnych artystów z całej Polski i Europy, a także w naszej własnej pracowni artystycznej.

W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania aż do dzisiejszej postaci, zwłaszcza jego wizerunku.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowane Aniołki były najwyższej jakości i dostarczane do swoich Odbiorców w nienaganny sposób.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@anioly.eu lub telefonicznie pod numerem +48 729964898.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
ANIOLY.eu - ANIOŁY ANIOŁKI - Aniołowy Sklep Internetowy - Galeria Aniołów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl